Na stránku stretávok Sebechleby 2010 Hlavná stránka IRŠ MD-1

Vasilovina 


Opäť sa raz stretlo niekoľko desiatok 33-ročných a zopár mladších čakateľov tohto vysneného veku, aby si pripomenuli prečo žijú. Hrozilo totiž, že už dlho nebudú - koniec sveta nás minul iba o 25 percent a neexistenciu recentného štúdia - čl.13 Zákona. Ani počasie nám nevyšlo na 100 percent, piatkový lejak, ktorý prišiel následne po krvopotnom zapálení ohňa na****al viacerých. O to milšia a sladšia bola narodeninová torta pre 8-ročného Cypíska, s ktorou sa samozrejme rozdelil. SHP Očkay prišiel s nápadom včulky už v prvý deň (aj keď jeho sa to netýka, keďže nechodí autom), schválené, popili sme. Potom na nás Zlatý kľúčik Lidka vytiahla Jobovu zvesť - spomínaný koniec sveta - grémium sa uznieslo, že krsňa nie je čistokrvným vnúčaťom IRŠ - a tak sa pilo ďalej.

V sobotu zrána sa konal výlet k neďalekému rybníku, poobede zasa výstup k nie až tak ďalekej Rezervácii ľudovej architektúry v Starej Hore. Okrem iného dostali aj napiť - čo iné ako Concordiu. Večer sa opekalo - čo iné ako špekačky a pilo - čo iné ako Concordia.

V nedeľu Dubajovci so slzami v očiach slávnostne odovzdali Zlatý kľúčik SHP Očkayovi, ktorý sa v rámci možností ( a dúfame aj nad ne ) podujal pripraviť stretávku 2011. Už sa tešíme...Bútľavá vŕba skrzervá Sebechleby - ako bolo, a tak... veď viete, nech je to pokope