Milé fosílie


Odolali sme neúprosnému času...dokonca aj vlastnej lenivosti a tak Vám Trnavský vajdonát s potešením na vedomie dáva, že už niet kam uhnúť.

Planinka 2000 je nadohľad i nadočuch.

Kedy: Prvý júnový víkend - čiže 2,3,4 júna /června/ sa stretneme na Planinke v horách Kapatských.

Kam: Prehľadná mapa Ťa zavedie na miesto činu. Pristávacia plocha pre vrtuľníky bude vyznačená petrolejovými lampášmi v tvare loga IRŠ. Miesta na parkovanie čohokoľvek je habadej. Dôležité je - dostať sa do dediny DECHTICE, odtiaľ už trafíte.

Ako: Planinka je bývalý kaštieľ, alebo skôr zemianska kúria zmenená časom a zúriacim socializmom na akýsi hybrid pionierskeho tábora a vládneho letoviska. Vyhovuje vo všetkých smeroch - je 3 km od najbližšej dediny, má spoľahlivé kúrenie, teplú vodu, ihriská, iné ťažko definovateľné atrakcie a majiteľov, ktorí majú k inštitúcii IRŠ mimoriadne blízko. Ako blízko - to zistíte na mieste činu.

Bývať sa dá v chatkách: Znesiteľné podmienky pre normálny typ IRŠ-áka a romantikov, alebo v novopristavenom krídle Planinky: Výborné podmienky pre fajnovejšie povahy a rodiny s malými deťmi. Kto sa nevie tri dni zaobísť bez svojho domáceho miláčika - nie je problém (prosíme, obmedzte sa na psov, mačky a podobne - bazén pre krokodílov je mimo prevádzky).

Čím: Strava je zabezpečená a je zahrnutá v koncovej cene. Konkrétne piatková večera, v sobotu komplet a v nedeľu raňajky (ak budeme v nedeľu ráno vládať jesť). Pivo bude čapované - asi 150 litrov Budvaru. Kofola pre deti podľa potreby. Káva je taktiež viac-menej v cene. Toto všetko je zahrnuté v cene za pobyt. Okrem toho je k dispozícii bar a priľahlé dediny.

Koľko: ( dospelá osoba = od 12 rokov vyššie)
Dospelá osoba od piatku do nedele - 800 korún.
Deti do 12 r. od piatku do nedele - 600 korún.
Dospelá osoba od soboty do nedele - 600 korún.
Deti do 12 r. od soboty do nedele - 450 korún.

Ešte raz - v cene je: ubytovanie, strava, pivo, kofola, káva.. plus jedna atrakcia pre deti. Myslíme si, že je to viac než znesiteľné. Okrem toho, ak sa nás zíde dostatočný počet, cena pôjde dolu. Po slovensky povedané, bude zľava.

Potrebujeme ale zaplatiť zálohu, takže by sme veľmi, ale naozaj veľmi potrebovali, aby ste sa nerozhodovali na poslednú chvíľu a neplatili až pri príchode. Kto naisto vie, že príde - nech pomôže platbou vopred. Postup je nasledovný. Čímkoľvek - šekom, bankovým prevodom alebo poštovou poukážkou nech pošle zodpovedajúcu sumu na číslo účtu: 48 100 422 / 0900. Variabilný symbol dajte IRŠ, alebo niečo, podľa čoho to identifikujeme. Doklad o zaplatení si odložte, bude fungovať ako vstupenka. Kto chce, môže platiť až v momente príchodu, ale vzhľadom na spomínanú zálohu... prosíme, urobte to radšej vopred. Účasť môžete potvrdiť telefonicky, písomne, alebo internetom na IRŠ stránke.


INFO:
Tibenská Dana
Hospodárska 24
917 01 TRNAVA
0805 / 55 13 590
Hulík Vladimír
Nevädzová 10
917 01 TRNAVA
0805 / 55 36 628

Všetkých, ktorí uchočujným hubomlatom a pérom svojim ako meč ostrým pivo a chlieb svoj každodenný z éteru IRŠ vytĺkať ráčili, i technikov švárnych, ktorí v pote tváre šable ťahali i hádzali, srdečne zoveme na zišlosť, stretávkou zvanú, nech táto plťou záchrannou stane sa spomienok krásnych, vírom času i skleróz zapadnutých búrlivých to vôd minulosti slávnej .