VÁŽENÁ HRDZAVÁ PAŽBA ! *

Generálny riaditeľ lotérie IRŠ MD-1 Vám s potešením môže oznámiť, že Vaše meno bolo generátorom náhodných osôb vybrané z databázy SIS . Stali ste sa vážnym kandidátom na účastníka niečoho veľkého, čo tu ešte v krátkej histórii samostatného Slovenska nebolo !

KRÁTKO Z KRÁTKEJ HISTÓRIE :
Naše tajné verejné služby v minulých rokoch v rôznych rekreačných zariadeniach spozorovali zvýšený výskyt osôb, ktoré sa krátko po stretnutí potľapkávali po rôznych častiach tela (najčastejšie po pleciach, výnimkou neboli ani ...). Tieto stretnutia sa konali prevažne v mesiacoch máj, jún, t.j. v mesiaci lásky a v mesiaci po mesiaci lásky. Na stretnutiach sa vyskytovali občania z viacerých slovenských oblastí viacerých európskych národností, podozrivý je tiež fakt, že v dňoch konania právoplatného referenda v r.97 o veciach verejných sa spomínané osadenstvo presunulo za hranice všedných dní, kde pilo, akoby sa na Slovensku nechumelilo.

NEWS HEADLINE :
Agent 000 nám práve poslal depechu, že spomínané osoby si hovoria íerešáci. Ich zgrupovanie vraj plní funkciu odreagovania sa od bežných pracovných povinností. Tajný agent zároveň potvrdil už dávno tušený fakt, že ročná periodicita, vzhľadom na súčasnú zamestnanosť a vzrast pracovných povinností prestáva byť dostačujúcou a íerešáci sa dožadujú zvýšenia frekvencie. A tak Vám generálny riaditeľ lotérie... GO TOP.

TOTIŽ :
Poviem Vám to krátko a stručne. BUDE !!!

TOTIŽ 2 :
Bude 15,16,17 januára 1999 (pi-so-ne)

TOTIŽ 3 :
ZIMNÁ STRETÁVKA BUDE. Všetci poznáte Ilavu, kto nie, nech sa hlási u súdruha Žinčicu. A práve toť kúsok nad Ilavou sa hrdo vypína Vršatec - kopec, ktorý ešte nevie o tom, že na Slovensku máme aj Gerlach. Jeho problém, nás môže tešiť fakt, že práve na vršatci Vršatca sídli nemenované rekreačné stredisko (ďalej len RS), ktoré bolo ochotné nás prichýliť. Nebude to však zadarmo, MF a NBS na poslednú chvíľu odriekli finančnú výpomoc (údajne majú iné starosti) a tak to ako vždy opäť raz zacvaká prostý občan.

- Ceny za pobyt sú vskutku ľudové (sociálnodemokratické, komunistické, socialistické - nehodiace sa škrtni).
Cena za 1 dospelý osobodeň = 220 .- Skd (slovom dvestodvadsať korún slovenských devalvovaných),
cena za 1 detský osobodeň = 180 .- Skd (ide o dieťa do 12 rokov).
V cene sú zahrnuté postele, jedlo atď. (postele bude treba na konci pobytu vrátiť, jedlo priebežne.)

- RS je situované v prírode, veď aké by to bolo RS, keby nebolo v prírode. V budove sú skryté obytné bunky 2 x 6 ks, ostatok po 2 kusy, celkovo celkom 52 ks, prípadne aj viac, však sa poznáme. Okrem toho sú tam aj ďalšie priestory v chatkách - zhruba 40 miest, ktoré by mohli byť k dispozícii.

- Predpokladaný príchod hostí je plánovaný na piatok podvečer, odchod v nedeľu podvečer - to znamená 2 kompletné dni. Plánuje sa strava : pi = ve, so = ra,ob,ve, ne = ra,ob.

Prečo Vám to píšeme: nuž, oni - koťuhy krepé chcú aj zálohu. Vraj drevo je drevo. A chcú rovnú polovicu. A tak sa na Vás obraciame s prosbou o príspevok, ktorým by sme im zapchali huby (teda aspoň na chvíľu, oni - koťuhy krepé budú určite chcieť aj zbytok, ale o toom potoom).
Nakopnite teda svoje osobné PC, nájdite si ikonku kalkulačky a kalkulujte, koľko Vás(m) to bude stáť. Polovičnú sumu zašlite na adresu generálneho riaditeľa lotérie IRŠ MD-1 ** do konca novembra 98. Na poštovú poukážku zaznačte počet osobodní, plánovaný príchod a odchod a na koľko postelí sa vpracete. Peniaze nemusí posielať iba ten, kto príde, platí iba opak. Nevyhráva nikto, výhrou bude pobyt v dúfajme zasneženej *** časti Slovenska, kde sa deti dochuti môžu vysánkovať a vyguľovať a dospelí detto. Lyžovať sa odporúča iba na vlastné nebezpečenstvo šľaktrafenia v dôsledku nízkej rýchlosti na svahu, ktorý je mierne povedané mierne mierny.

* Ak sa cítiš byť povýšený, buď rád , ak sme Ťa náhodou ponížili, nikdy nám to nezabudni.

*** Ak sa Vám náhodou doma kdesi nebodaj povaľuje snehové delo, doneste ho ukázať.

Ňepresslo yazzikovov uprauov. A ved nacso. Zodp. redaktor publikácie M.Horniak ,s.P.C.(služobný počítač)


Podľa tejto mapy nemôžete netrafiť. (ak nie ste úplne sprostí) Vzdialenosti sú presné, proporcie nie. Či už budete prichádzať z tej, či onej strany, choďte po diaľnici. Keď narazíte na odbočku ILAVA, LEDNICKÉ ROVNE, choďte na Led. Rovne. V PRUSKOM narazíte na hlavnú cestu, kde treba odbočiť doprava, ale už po 60 metroch odbočte pred kostolom doľava ! (tuším tam nie je žiadna tabuľa) Potom už stále rovno po cestách necestách. Ak bude čerstvo napadnutý sneh, pochybujem, že sa dostanete ďalej než do Vršatského Podhradia. Nezúfajte. Odstavte auto a kráčajte, je to len 800 m. Po auto sa vrátite, keď posypú cestu. (cestári) Naše RS je v chránenej krajinnej oblasti Biele Karpaty. Ak bude pekné počasie, uvidíte skaly týčiace sa nad krajinou už z diaľnice. Ak nemáte auto, máte aspoň smolu. Nejaký autobus síce chodí, ale len zriedka. (peši z Pruského je to asi hodina) Dúfam. že bude sneh - sánky a boby si prineste, nech je zábava. Pokrytie signálom Globtel, Eurotel ako tak. Peniaze posielajte na moju adresu poukážkou - na zadnú stranu napíšte rozpis (počet dospelých, detí atď.) 15. decembra je posledný termín, do ktorého musím odovzdať zálohu, tak radšej dodržte ten koniec novembra. Teším sa. Števo.


Túto pozvánku posielame len užšiemu kruhu, ale ak máte známych IRŠákov vo svojom okolí, oznámte im to. Dôležité je, aby sa každý záväzne prihlásil a poslal 50% zálohu do konca novembra. Toľko seriózna príloha.
(tá Horniakova strana je asi lepšia)
(ale táto užitočnejšia)
mapa ručne kreslená