Info o stretavke 2004 Zaruby

Informácie o stretávke 2004 :
- Dátum : 28. - 30. mája
- Miesto : RS Záruby - Jahodník ( asi 2 km od obce Smolenice )
- Doprava : smer Trnava-Trstín-Smolenice, príp. Piešťany-Vrbové-Trstín-Smolenice, alebo Blava-Pezinok-Smolenice... no veď sa opýtate domorodcov
- Býva sa v poschodových chatkách s dvoma izbami ( 5+3, ale vraj sú aj iné kombinácie), na chatkách sú kúpelne so sprchou a WC, elektrina samozrejmosťou.
- Areál je využívaný aj ako škola v prírode, takže keby nebodaj pršalo, dá sa sedieť aj vnútri
- Strava, t.j. R+O+V sú zabezpečené, večer ako vždy čosi opečieme nad otvoreným ohňom, špekačky, cibuľa, horčica, slanina a chlieb bude, ak chcete opekať niečo iné, doneste si. Ak máte vhodné praktické ražne, doneste tiež, určite sa zídu. Praktická by bola aj motorová píla, len neviem, či Juhás pride
-Nejaké tie sudy piva a kofoly budú tiež, takže stačí doniesť iba niečo vysokooktánovejšie ( 99+ ).
- V areáli je bufet, prevádzkovaný RS, kde sa dajú vraj kúpiť sladkosti, nealko, alko a podobné prkotiny, ale nebude od veci zásobiť sa dopredu, veď na stretávku nejdete prvý raz ( no ak je to tak, som skutočne ešte radšej ).
- Plánuje sa samozrejme aj organizovanie detských športových hier, z čoho vyplýva potreba zhromaždiť nejaké tie ceny : ako vždy reklamné perá, metre, kalkulačky, šiltovky, osobné autá, poukazy na zahraničné dovolenky... Každá vec, ktorá spraví radosť deťom bude vítaná.
- Bližšie informácie o RS na adrese www.zaruby.sk, info o akcii najlepšie u organizátorov , ktorými sú Šaňo a Bejka T.