Na stránku stretávok Rajecka Lesna 2011 Hlavná stránka IRŠ MD-1

Vasilovina 


Tak sa konečne dočkala aj Rajecká dolina... Poctili sme ju svojou návštevou, síce menej početnou, ale zato vrúcnejshow. Prišli sme na pozvanie pána primátora a neľutovali sme - latka, ktorú Peťo a Marcelka nasadili sa môže iba podliezať. Ešte aj to počasie vybavil - pršalo iba ked sme boli v autách - no a pri ohni, musím dodať. Grilovačka na terase to však vynahradila.

Krátko z programu:

V piatok sme pili. Poniektorí pri tom ešte hrali na gitaru a viacerí aj spievali. No najviac bolo takých, čo iba pili. Števo navyše aj pílil, keďže Dano prišiel až v sobotu.
Na sobotných potulkách sme navštívili drevený Betlehem v Lesnej, drevené drevenice v Čičmanoch a po zdolaní trasy na výhliadku nad Rajeckými Teplicami sme mali drevené nohy. Boli sme aj u primátora - síce tam nebol, ale Peťa tam poznajú, tak nas tam pustili. Na zasadnutí v zasadačke sme sa uzhodli, že na budúci rok ideme do Chorvátska - konkrétne na poloostrov Peljašec a to už začiatkom júla, keď sú voľné sväté dni..

Večer sme pili. Gitár ubudlo a tak nám Jano O. porozprával, ako sa zoznámil s amnéziou a ako sa mu podarilo s ňou rozísť. Zároveň sme rozkategorizovali televízne seriály, ochkali nad hOňurom a inými hrdinami najsledovanejších programov a uzákonili výraz "Vidíš ako počuješ". Teda, čo si ja osobne pamätám. Ak mi niečo uniklo, hoď to do pľacu tunáka dolu.Bútľavá vŕba skrzervá Rajecká Lesná - ako bolo, a tak... veď viete, nech je to pokope